Grafik Tasarım ve Montaj

Tasarımı yapılacak işler, Grafik Tasarım departmanımızda kendi dalında uzman personellerimizle baskıya sorunsuz bir şekilde hazırlanmaktadır.

Ambalaj Tasarım Prototip yapımı

Ürünlere en iyi ambalaj çözümü sunabilmek için ambalaj tasarım departmanımızda çok hassas çalışma yapılarak yenilikçi çözümler sunmaktayız. prototip üreterek müşterilerin onayına sunulur.

Montaj & CTP

Filmi ortadan kaldırdık. CTP teknolojisi ile artık grafiği hazırlanmış işleri direkt olarak baskı kalıbına pozluyoruz, böylelikle daha temiz ve çok az nokta kaybı ve sıfır rütujlu baskıya hazır kalıplar elde ediyoruz. CIP4 teknolojimiz ile de pozlanmış kalıpların renk ayarları ofset baskı makinemize otomatik olarak gönderilmektedir. 

Ondüla ve Laminasyon

İşin ihtiyacına göre mat/parlak selefon, metalize film laminasyon işlemi su bazlı tutkal sistemli tabakadan tabakaya şekilde tam otomatik makinede yapılır.

Baskı

Titizlik ile baskı aşamasına getirilmiş işler uygun olduğu makinada itina ile basılır. print park tecrübesi ve son teknoloji makinalarımızın birleşimi ile kaliteli ve göze güzel hitap eden baskı sonucu alınır.

Selefon

Sertifikalı hammedelerin kullanıldığı tam otomatik ve yarı otomatik makinalarımızda, ürünlerinizin daha uzun ömürlü olması ve daha şık görünmesi için uygulaması yapılan selefon, aynı zamanda gıda vb. ambalaj çeşitlerinde ürün hijyeni  içinde kullanılmaktadır.

Sıcak Yaldız

Daha şık, daha parlak ve daha gözalıcı ambalajlar için kullanmak isteyeceğiniz sıcak yaldız uygulamalarında, zengin renk ve ebat seçeneği alternatifleriniz bulunmaktadır.

Serigrafi

Ekstra parlaklık ve şık çalışmalar için UV Lak uygulamasını, lokal olarak isterseniz çeşitli sim renkleri ile daha da güzel ürünleriniz için kullanabilirsiniz.

Kesim

Basılan işler şekline uygun olarak laser bıçak kalıpları ile kesilir ve aynı hat üzerinde gerekirse ayıklatabilinir. Kesimde hazır ithal olukların kullanılması ile müşterilerimizin ürünlerini en kolay biçimde kullanmaları sağlanır ve temiz sonuçlar elde edilir.

Kutu Yapıştırma

Ambalajın olmazsa olması son prosesi olan yapıştırma deparmanımızda son model, elektronik tutkal püskürtme tertibatlı, yapıştırma makinelerimiz ile 4-6 nokta, dip yapıştırma gibi standart işlerin dışında çok farklı türden kutuların yapıştırma işlemi yapılır. Makinelerimiz soğuk, sıcak ve PUR tutkal sistemlidir.

DENBA AMBALAJ

0 258 371 23 45

Pınarkent Mah. 213 Sk. No: 4 PAMUKKALE / DENİZLİ